Whatsapp

Ahtapot İle Hollywood Cilt Bakımı

AHTAPOT İLE HOLLYWOOD CİLT BAKIMI

Yüz ve boyun da  cilt sıkılaştırma ve cerrahi olmadan uygulanabilmektedir  Pulslu manyetik alan ve Multi-Polar radyofrekans teknolojisi ile VariPulse teknolojisi sayesinde yüz ve boyunda  elastikiyet kaybı olmadan  şekil almasına yardımcı olan Ahtapot ile Hollywood ile nasıl şekillenir ve pürüssüz bir hal alır, Ahtapot ile Hollywood yüz ve boyun bölgesinde ince kırışıklık giderilme ve daha canlı bir cilt için mümkün . bu işlem ile cildinizin daha canlı ve pürüssüz olmsını sağlayabilirsiniz.

Size  en uygun olan bakıma  cilt tipinize  ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre deneyimli uzmanlar karar verir.Düzenli aralıklarla yaptıracağınız cilt bakımı ile ileride yaşanabilecek kırışıklık, sarkma gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını önleyebilirsiniz.

HOLLYWOOD BAKIM KİMLERE YAPILMALI?

Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeyel kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinda aşırı yağlanma problemleri olanlar için Ahtapot ile Hollywood bakım mükemmel bir seçenek. Özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hollywood bakım yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

HOLLYWOOD BAKIMIN FAYDALARI NELERDİR?

3 Aşamalı derinlemesine cilt temizliği yaparak– Ciltte Toparlama , Onarma ve koruma yapmakta Cildin daha sağlık bir görüntü almasını sağlar.