Whatsapp

Ahtapot İncelme

Mel’s Slim & Light, Ataşehir ve Mecidiyeköy şubelerinde Ahtapot İncelme ile yeni bir yöntemi daha sizlere sunmaktadır. Ahtapot incelme sayesinde uzun süren spor faaliyetlerine yada aylarca sürecek diyet listelerine ihtiyaç duymayacaksınız. Yoğun ve yüksek tempoda çalışıyor ve incelemiyorsanız veya iş stresinden ince bir vücudu sahip olamıyorsanız ahtapot incelme tam size göre. Ahtapot incelme sadece Türkiye’ de değil tüm dünyada kullanılmaya başlanan yöntemlerden biridir. Özellikle yüksek teknoloji arge çalışmaları ile artık Türkiye’de Mel’s Slim & Light ile kullanılmaya başlamıştır.

Bu yöntem ile tek seansta 7-13cm beden incelebilir ve istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Özellikle fazla kilo ve yağlanma sorunu yaşayan misafirlerimiz için fazla kilolarından kurtumak mümkün. Amerika’ da özellikle ünlülerin tercih ettiği Ahtapot İncelme ile ağrısız ve acısız bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ahtapot İncelme’ nin asıl amacı ise, metobolizmayı hızlı çalıştırmak, yağ yakımını hızlandırmak, doku toparlamasını sağlamaktır. Ve tüm bunları yaparken ağrı ve acı hissetmeden formunuza kavuşuyorsunuz.

Yüz, boyun ve vücutta cilt sıkılaştırma ve cerrahi olmayan vücut biçimlendirme yöntemidir. Bu sistem radyofrekans enerjisinin dezavantajlarından kaçınmayı fırsat bilirken avantajlarından faydalanmayı maksimum hale getirmiştir.

Cilt sıkılaştırma ve selülit üzerinde olan iyileştirme sonucu ilk seanstan itibaren gözlenir. Ağrısız acısız ameliyatsız bir işlemdir. Sarkma, selülit, doku bozukluğu, gıdı , mimik kırışıkları , kol , bacak , basen , sırt ve göbek bölgelerinde etkilidir. 44 dereceye kadar sıcaklık verip vakumlayarak yağları parçalar ve vücuttan hızlı atılımını sağlar.

YÜZ

BOYUN

GERDAN

KOLLAR

GÖĞÜS

BEL

GOBEK

SIRT

KALÇA

BASEN

UYLUKLAR

BALDIRLAR