Whatsapp

Enerji EFT ile Karbonhidrat ve Şeker Bağımlılığı Programı

Enerji EFT Nedir?

Enerji EFT Emotional Freedom Technque,Türkçe anlamı Duygusal Özgürleşme Tekniğidir. EFT geçmişte yaşadığımız kötü olayların üzerimizde bıraktığı kötü duygulara kısa bir sürede etki eden harika bir sistemdir.

Hepimiz geçmişte bir veya bir çok kötü olay yaşamışızdır ,yaşadığımız olay her neyse biter ve geçer fakat üzerinden yıllar geçmesine rağmen biz hala yaşadığımız o olayı veya anıyı hatırladığımızda kendimizi kötü hissediyoruz neden? Oysa olay çoktan bitti ,geldi geçti fakat duygusal olarak hala üzerimizde ve kötü hissetmeye devam ediyoruz.

EFT tam da burada devreye giriyor geçmiş bitmiş bir olay üzerindeki kalan tüm olumsuz duyguları bilincimizden ve bilinçaltımızdan tamamen arındırıyor ve kalıcı iyileşme sağlıyor.EFT bu olayı hafızamızdan silmiyor sadece anı üzerindeki duyguyu kaldırıyor,yani biz olayı hatırlamaya devam ediyoruz ama sıradan bir olaymış gibi hatırlıyoruz

EFT yi her türlü probleme uygulayabiliriz çünkü, ( Duygusal Özgürleşme Tekniği ) bir çok alanda kullanıldığı gibi zayıflama sürecindeki de kullandığımız çok etkili bir tekniktir.Şişmanlık, Obezite,tatlı krizleri,duygusal açlık ve iştah kapatmada etkili sonuç veren bir yöntemdir.

Enerji EFT ile hangi konulara çalışabiliriz ?

Aklınıza gelen pek çok konuda çalışalabilir mesela unutamadığınız travmalar çocuk ve yetişkin dönemde yaşanmış olaylar.

İlişkiler,bağımlılıklar,taciz,sevgisizlik,aşırı yemek,aldatma,aldatılma,değersizlik duygusu bunlardan bazılarıdır.