Whatsapp

Eyeliner Kontür Nedir?

Eyeliner Kontür Nedir?

Kalıcı eyeliner. Göz kapağına ve göz altına uygulanan kalıcı makyaj tarzı bu uygulama, her zaman bakımlı görünmenize yardımcı olur ve gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır.

Eyeliner uygulaması, iki farklı yere uygulanmaktadır. Dipliner olarak, alt ve üst kirpiklerin dibindeki hatta yerleştirilen doğal görünümlü çizgiler, yapılan ilk uygulamadır. Bu çizgiler sayesinde hem gözlerinizin rengi ve şekli ortaya çıkacaktır, hem de kirpikleriniz çok daha dolgun ve belirgin görünecektir. Küçük gözleri daha büyük göstermek, kirpikleri dökülen kişilerde bu eksilmeleri daha az göstermek için bu yöntem idealdir.

Eyeliner kontür uygulaması ise, makyajı bir adım daha öne çıkarmaktadır. Göz kapağındaki kirpiklerin kök hattına yerleştirilen çizgi; makyajın tamamlayıcısı görevini görmektedir. Bu uygulama yapılırken, hem kişinin yüz hatları ve göz yapısı, hem de arzu ettiği makyaj tarzı göz önüne alınmaktadır. Bu uygulama, her daim eyeliner etkisi isteyenler için birebirdir.

Pek çok kişi, makyajının çıkabileceği durumlarda suya karşı dayanıklı ürünler kullanmaktadır. Spor yaparken, veya denizde ya da havuzda  makyaj yapmak pek de yerinde olmadığında, bu ürünler devreye girmektedir. Ancak ideal sonucu elde etmek için, kalıcı eyeliner yöntemi  çok daha etkilidir. Makyaj yapmak istemediğiniz günlerde, geç kaldığınız sabahlarda, uykudan yeni kalktığınızda…Her daim bakımlı hissedeceksiniz.