Whatsapp

Meltem Şarkışlalı

Ekranların beğeniyle izlenen sağlık programı yapımcısı ve sunucusu Meltem Şarkışlalı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezundur. Meltem Şarkışlalı daha sonra Marmara Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünde master yapmıştır. Bunların yanında TORINO AKADEMİSİNDE beslenme üzerine İtalya’da Dr. Fabrizzio Didonna ile birlikte 3 yıl boyunca, çalışmalar yaptı, Tasarım öğretisi yapmaktadır. Kişilere kilo verdirme konu sunda da uzmanlaşmış durumda. Ayrıca İtalya’da ve Dr. Bauman Leyla İnanir‘dan estetik konusunda sertifikalar aldı. Ayrıca Yeni Yüz Yıl Üniversitesi Beslenme Diyet Bölümü 2 yıl eğitim sertifikası almış, Kiriv Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Televizyonculuk kariyerinde Star TV, Show TV, Kanal D, FOX TV, TV8 gibi kanallarda sağlık ve estetik programları hazırladı ve sundu.

Şuan kurduğu MEL’s Slim Light güzellik merkezlerinde zayıflama ve güzellik uzmanı olarak detox, bilinçaltı kodlamaa, thetafit, theta healing, cilt bakımları, selülit bakımları, bölgesel incelme, kilo verme, çatlak uygulamaları ve diyetisyen ekibi ile birlikte diyet konusunda danışanlara hizmet vermektedir.