Whatsapp

Meta Kristal Yatak

Metabolizma hızlandırıyor,Hücrelere DNA bazında etki ederek, açlık hissinin azalması kişinin titreşimini düzeltmesi, iştah azalması ve ruhsal rahatlama sağlıyor.

Bunu foton enerjisi ve kristallerle birlikte, hücre emilimi gerçekleştirerek, düzenleme yapmaktadır.

Yani metakristalize rest sistem, metabolizmayı hızlandırdığı gibi mutluluk hormonlarının artışı vücudun kendini rahat bırakması, vücudun metabolizma kilitlenmesi sorununun yani ne yaparsam yapayım kilo verememe sorununu çözmesi ile öne çıkmaktadır.

40 – 60 dakika arası, gerçekleşen uyku sırasında DNA bazında foton enerjisi ile etki ederek, daha mutlu bir şekilde seanstan uyanmanızı sağlar.

Sindirim sisteminiz hızlanır, metabolizma daha hızlı çalışır, bağırsak ve titreşimleri düzenlediği için daha iyi uyku ve rahat kilo verme konforunu sağlar.

Ruhsal olarak titreşiminizi düzenleyip frekanslarınızı açtığı için yani daha iyi bir titreşim yaydığınız için hayatınıza olumlu ve güzel şeyleri çekmeye başlarsınız. Örneğin; işleriniz daha yolunda gitmeye başlar, para konusunda aksaklıklar ve blokajlar yaşıyorsanız açılırsınız. İnsanlar tarafından daha sevilen ve ilişkilerinizin daha iyi olduğu bir titreşim yaymaya başlarsınız.

YÜZ

BOYUN

GERDAN

KOLLAR

GÖĞÜS

BEL

GOBEK

SIRT

KALÇA

BASEN

UYLUKLAR

BALDIRLAR