Whatsapp

Tesla Slim

TESLA SLIM NEDİR?
Tesla Slim etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış teknolojik bir ürün olduğu ve elektromanyetik bir enerji kullanarak etkili olduğunu belirten Meltem Şarkışlalı, güçlü enerji ile uygulanan bölgede kasların kasılmasını sağladığı gibi yarım saat gibi kısa bir sürede kasların 25.000 kez kasılmasını sağladığını belirtiyor.. Uygulanan bölgede kas liflerinin artmasını sağladığı gibi aynı bölgede yağ yakımının da hızlanmasını sağladığı da sürecin bir parçası.

DAHA İYİ BİR POPO İÇİN TERCİH EDİLİYOR
Meltem Şarkışlalı Tesla Slim ile her kadının arzu ettiği şeylerden birisi yuvarlak ve toplu bir poponun artık mümkün olduğunu, spor yapmayı sevmeyen veya buna vakti olmayanların tercihi olduğunu belirtiyor.

KARIN KASLARINI GÜÇLENDİRİYOR
Karın kaslarının güçlenmesinde de etkili olduğunu belirten Meltem Şarkışlalı ayrıca “Karın kasları da her erkeğin hayali. Ancak iyi bir karın kasına sahip olabilmek o kadar da kolay değil. Fit bir vücuda sahip değilseniz aylar sürecek olan spor programları ve yeme içme konularına dikkat etmeniz gerekiyor. Tesla Slim ile aylarca çalışma yerine sadece 20 dakikada karın kaslarınızı 25.000 kez kasılmasını sağlayarak daha kısa zamanda karın kaslarına sahip olmanız mümkün. Uygulanan bölgede karın kaslarının çalışmasını sağladığı gibi yağ yakımının hızlanmasını sağlayan bir etkiye de sahip” olduğunu belirtiyor.

ŞİMDİ TÜRKİYE’DE MEL’S SLIM LIGHT’TA
Tesla Slim şimdi Meltem Şarkışlalı ile MEL’S Slim Light merkezlerinde. Tanıtım için özel kampanya ile danışanlara sunulmaya başlayan cihazda işleme girenlerde ilk seanstan itibaren bile 1-2 gün içerisinde olumlu geri dönüşlerin alındığı belirtiliyor.

Aylar süren spor programları yerine şimdi %50’ye varan indirimli teknolojiyi keşfedebilir, ücretsiz randevu ve bilgi için uzmanlardan destek alabilirsiniz.

YÜZ

BOYUN

GERDAN

KOLLAR

GÖĞÜS

BEL

GOBEK

SIRT

KALÇA

BASEN

UYLUKLAR

BALDIRLAR